Dzień Babci i Dziadka

W dniach 22 i 24 stycznia 2013 r. w klasach I, II i III SP odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli goście obejrzeli występy swoich wnuków. W tym szczególnym dniu dzieci złożyły płynące z głębi serca życzenia, przedstawiły inscenizację, wyrecytowały wiersze i zaśpiewały piosenki dla swoich babć i dziadków oraz wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i prezenty. Poczęstunek dla gości przygotowano przy współpracy z rodzicami. W miłej atmosferze szybko upłynął czas. Drogim Babciom i Szanownym Dziadkom życzymy dużo zdrowia, samych przyjemnych chwil, szczęścia w Nowym Roku , radości i pociechy z wnuków.

SP006.jpg