Festiwal projektów edukacyjnych

W dniu 8 stycznia 2013r. odbył się Festiwal projektów edukacyjnych. W tym roku zaprezentowali się uczniowie klasy II gimnazjum. Przedstawili następujące tematy projektów: 1. „Krzyże i kapliczki przydrożne.” – opiekun Sławomira Mikulska- Jaśkiewicz 2. „Czy natura jest dobrą modelką?” – opiekun Magdalena Kos- Jafra 3. „Kochankowie wszech czasów. Zaprezentowanie słynnych literackich par miłosnych.”- opiekun Dorota Kozłowska 4. „Architektura barokowa i neobarokowa.” – opiekun Luiza Juszczyk 5. „Garnek – moja mała Ojczyzna.”- opiekun Ewa Wrońska 6. „Złudzenia optyczne.” – opiekun Agnieszka Dróżdż Wszyscy uczniowie klasy II przystąpili do projektu i w ciekawy sposób zaprezentowali wybrane przez siebie tematy. Przygotowali prezentacje multimedialne, piękne albumy, wykonali makietę kapliczki, przedstawili wernisaż plastyczny.

projekty edukacyjne 2013 005 n.jpg