Turniej Piłki Siatkowej

W dniu 16 października odbył sie w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej klas I - III gimnazjum pod patronatem Młodzieżowej Akademii Życia. Celem turnieju było zachęcanie uczniów naszej szkoły do uprawiania siatkówki, propagowania zdrowej rywalizacji i kulturalnego kibicowania. Każda klasa wystawiła szóstkę reprezentantów - 3 dziewczynki i 3chłopców plus jeden zawodnik rezerwowy. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów systemem pucharowym. Niekwestionowanymi zwycięzcami zostali uczniowie z klasy II. Natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został jednomyślnie wybrany uczeń klasy II - Dominik Mokrzycki. Najlepsza klasa zostanie uhonorowana pucharem zwycięzcy. Organizatorami turnieju byli uczniowie klasy II: Patryk Grzywna i Mariusz Kleta pod opieką p. Haliny Wiekiery i p. Pawła Szumlasa.

sportowe rozgrywki.JPG