Dzień Edukacji Narodowej 2012

12 października 2012 roku uczniowie naszej szkoły przedstawili program artystyczny, podczas którego podziękowali wszystkim pedagogom za trud włożony w wychowanie i kształcenie młodego pokolenia. Zaprezentowali kilka humorystycznych scenek z życia szkoły. Pokazali w jaki sposób uczniowie umilają i urozmaicają sobie pobyt w szkole. Na zakończenie uczniowie złożyli nauczycielom najserdeczniejsze życzenia z okazji tego szczególnego święta. "Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Wy, drodzy Nauczyciele jesteście takimi wzorcami".