"Dzień Chłopaka 2012"

Z okazji święta wszystkich panów Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów naszej szkoły niespodziankę. Były to wybory "super chłopaka". W rywalizacji zmierzyli się reprezentanci z klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. Uczestnicy przystąpili do takich konkurencji jak: przyszywanie guzików, wyścigi w workach, ubieranie lalek, turniej wiedzy i jedzenie jabłek zawieszonych na nitce. Wszyscy chłopcy zacięcie walczyli o zwycięstwo, przy wspaniałym dopingu publiczności. Ostatecznie tytuł "super chłopaka" ze szkoły podstawowej zdobył Klaudiusz Radziejwski z kl.V, a z gimnazjum Piotr Kapusta z kl. I. Wszystkim chłopcom dziękujemy za zaangażowanie i dobrą zabawę. Chętnych zapraszamy za rok.