Dzień Kobiet - 8 marca 2011r.

8 marca 2011r. odbyły się w naszej szkole wybory Supergirl oraz Miss Szkoły. Miss Szkoły została wybrana w demokratycznych tajnych wyborach, przeprowadzonych wśród chłopców klas IV – VI oraz gimnazjum. Najpiękniejszą okazała się Paulina Politańska z kl. IIa, I vicemiss została Aleksandra Łakoma z kl. III, a II vicemiss – Marysia Pełczyk z kl. IV. Reprezentantki poszczególnych klas pretendujące do tytułu Supergirl konkurowały w następujących kategoriach: quiz o tematyce sportowej, test gracji (dziewczyny prezentowały chód z książką na głowie), konkurs piosenki oraz top model (pokaz mody). Najwyższe noty od jury otrzymały: Natalia Raźniak z klasy V (Supergirl Szkoły Podstawowej) i Kinga Małek z klasy III gimnazjum (Supergirl Gimnazjum). W galerii znajduje się fotorelacja z tego wydarzenia.