Inwestycje w Naszej Szkole w 2010 roku

W 2010 roku w Zespole Szkół im. B. Prusa w Garnku został przeprowadzony remont sali gimnastycznej, obejmujący wymianę podłogi w kwocie 53 538,48zł oraz wymianę drzwi drewnianych na metalowe w kwocie 15 511,08 zł.

W okresie wakacji wyłożono kostkę na drodze wjazdowej i wykonano opaskę przy budynku szkoły na łączną kwotę 33 115,68zł. Inwestycje te zostały pokryte z budżetu szkoły i finansów Rady Rodziców.

W celu podniesienia jakości bazy dydaktycznej szkoły została zakupiona tablica interaktywna o wartości 8 800 zł z funduszu Rady Rodziców oraz jedna z klasopracowni została doposażona w nowe meble szkolne w kwocie 3600 zł dzięki Spółdzielni Uczniowskiej, działającej przy placówce.