SzkOła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Garnku


POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Fall in Love"
W dniu 14 lutego 2020r. w Szkole Podstawowej im. B. Prusa w Garnku odbył się po raz dziewiąty Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Fall in Love"
Został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego Szkoły Podstawowej im. B. Prusa w Garnku: Małgorzatę Ziębę, Izabelę Canghelaris oraz Renatę Chrostowską. Każdego roku ta impreza cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. W konkursie wzięło udział 14 uczestników. Uczniowie prezentowali piosenki o tematyce związanej ze Świętem Zakochanych.
Celem naszych konkursów jest promowanie młodych talentów wokalnych, wspieranie uczniów, którzy nie wahają się śpiewać w języku angielskim, zachęcanie do zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy. Poziom konkursu jest corocznie bardzo wysoki i w tym roku również uczniowie nie zawiedli i bardzo profesjonalnie przygotowali się do występów.
Jury musiało dokonać trudnego wyboru. Jury reprezentowali: pani Ewa Nieszporek- nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół im. Jana Kochanowskiego w Częstochowie, pani Magdalena Kania śpiewaczka chóru Collegium Cantorum Filharmonii im. B. Hubermana w Częstochowie oraz pani Justyna Kępa - muzyk, organistka w Kościele Parafialnym w Garnku.
Jury wyłoniło następujących zwycięzców:
Nagroda Grand Prix: Laura Grabarczyk, SP Zawada
I miejsce: Bartosz Bąk, SP Kłomnice
II miejsce: Maja Gajewicz, SP Rzerzęczyce,
Julia małolepsza SP Garnek
III miejsce: Zuzanna Niedzielska SP Konary
Wyróżnienie powędrowały do: Zuzanna Krajewska SP Kłomnice, Karolina Ziółkowska SP Witkowice, Nadia Kowalska SP Garnek
Dziękujemy opiekunom uczestników konkursu: p. Anecie Prokop, p. Joannie Sulidze, p. Annie Wawrzkiewicz, p. Aldonie Mroziakiewicz, p. Sylwii Hadaś, p. Justynie Góreckiej-Grabara oraz p. Małgorzacie Gojevic za ich przygotowanie muzyczne uczniów i motywowanie do nauki języków obcych.
Życzymy nauczycielom wielu sukcesów i satysfakcji z pracy. Wszyscy uczniowie: zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymali nagrody oraz dyplomy. Pozostali uczniowie również otrzymali drobne upominki na pamiątkę konkursu.
Podziękowania należą się sponsorom konkursu. Fundatorami nagród tegorocznego konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Częstochowie, Urząd Gminy Kłomnice, wydawnictwo Nowa Era, kino Cinema City, Filharmonia im. B. Hubermana w Częstochowie oraz sklep Evita pana Tomasza Draba z Kłomnic. z Kłomnic.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i ich opiekunom, dziękujemy wszystkim za przybycie i udział. Życzymy wielu sukcesów na przyszłość i zapraszamy do nas za rok na kolejny konkurs jubileuszowy.

w1.jpg

Wróć

Copyright © 2010 - A.W.
zalecana przeglądarka - Internet Explorer v. 7.0
kopiowanie i nieautoryzowane wykorzystywanie materiałów umieszczonych w serwisie - zabronione