OTWARCIE ZIELONEJ PRACOWNI

W dniu 17 2019r. odbyło się w naszej szkole uroczyste otwarcie "Zielonej Pracowni". W związku z 80 rocznicą wybuchu II Wojny Światowej uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali podniosłą akademię. Wiersze i piosenki odzwierciedlały dramatyzm tamtych okrutnych czasów. Następnie miało miejsce uroczyste otwarcie "Zielonej Pracowni", która została sfinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Katowicach w wysokości 30 tysięcy złotych. Podczas uroczystości mieliśmy okazję gościć panią Lidię Burzyńską poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, panią Edytę Świerczewską wizytator z Delegatury Kuratorium w Częstochowie, pana Piotra Juszczyka Wójta Gminy Kłomnice, pana Adama Śliwakowskiego wice wójta Gminy Kłomnice, pana Tomasza Wrońskiego sołtysa wsi Piaski, panią Halinę Koza sołtys wsi Garnek, panią Agatę Sojda przewodniczącą Rady Rodziców SP Garnek, panią Monikę Rączkowską dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kłomnicach, panią Małgorzatę Smolarczyk, starszego bibliotekarza Gminnej Biblioteki w Garnku.

zprac.jpg