IV FESTYN RODZINNY

W dniu 1 czerwca na placu szkolnym Szkoły Podstawowej odbył się IV Festyn Rodzinny. Podczas tego dnia publiczność miała okazję podziwiać występy uczniów Szkoły Podstawowej, rodziców w krótkim przedstawieniu pt. "Ptasie radio". Na scenie wystąpiła grupa mażoretek "Fanaberia", tancerze z grupy "Styl" oraz tańca nowoczesnego. Swój pokaz zaprezentowali strażacy z OSP Karczewice- Garnek, Adrian Franc oraz Klub Karate. Uczestnicy festynu mieli okazję skorzystać z porad dotyczących pielęgnacji cery na stoisku Oriflame, poznać nowości książkowe na Targu Książki, zakupić środki czystości, zjeść grillowaną kiełbaskę, domowe ciasto lub watę cukrową. Najmłodsi mogli wyskakać się na dmuchanych zjeżdżalniach i pomalować buzie. Podczas festynu odbył się również IV Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Widzowie mieli okazję zobaczyć występ specjalny przygotowany przez panie z Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. B. Prusa oraz panią Barbarę Musiał. Występ okazał się hitem. Wszystko to działo się przy pięknej pogodzie pod kierunkiem DJ-ów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom i przyjaciołom szkoły. Dzięki Wam Festyn Rodzinny odniósł sukces !!!!

Festyn.jpg