SUKCES KAROLINY

W dniu 8 kwietnia 2019 r.w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach w roku szkolnym 2018/19.Uczestniczyli w niej uczniowie szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych z regionu podległego Delegaturze Śląskiego Kuratorium Oświaty w Częstochowie. Wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły – Karolina Kosmala. Zdobyła ona tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Odbiór dyplomu z rąk Wicekuratora Oświaty - Pana Dariusza Domańskiego oraz Pani Dyrektor Delegatury - Alicji Janowskiej przez uczennicę naszej szkoły był bardzo wzruszającym przeżyciem. Karolina zgodnie z przepisami ministerialnymi została zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego, uzyskując z niego najwyższą ocenę.
Gratulujemy Karolinie oraz p. Dorocie Kozłowskiej, która uczennicę przygotowywała.
Życzymy kolejnych sukcesów!

IMG_20190409_125534.jpg