JARMARK BOŻONARODZENIOWY

W niedzielę 9 grudnia 2018r. odbył się w naszej szkole Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez dyrekcję i nauczycieli we współpracy z uczniami i rodzicami. Kiermasz zgromadził kilkunastu wystawców, którzy oferowali swoje wyroby rękodzielnicze - od ozdób świątecznych, stroików, pierniczków, aż po miody pszczele i zdrową żywność. Do dyspozycji zwiedzających była kawiarenka, bogato zaopatrzona w domowe ciasta , kawę i gorącą czekoladę.
Zebranym gościom czas umilały występy uczniów, a także występ mażoretek „Fanaberia” oraz członkiń KGW „Garnkowianki”. Podczas Jarmarku odbywał się Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy na kartkę świąteczną, który zorganizowały panie Magdalena Kos – Jafra, Anna Pakuła i Jolanta Pruszek. Na zakończenie wystąpili podopieczni świetlicy środowiskowej „Ochronka " z Garnka, którzy przedstawili spektakl muzyczny pt. „Czerwony Kapturek”. Dzieci pracowały nad sztuką podczas zajęć Strefy Aktywności Kulturalnej dofinansowanych ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Spektakl przygotowały panie: Jolanta Pruszek i Justyna Kępa.