MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

13 grudnia w naszej szkole został zorganizowany II Gminny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Na nasze zaproszenie odpowiedziały trzy szkoły : Zawada, Konary i Skrzydlów, za co bardzo dziękujemy. Celem turnieju była popularyzacja siatkówki, propagowanie sportowego i zdrowego trybu życia bez alkoholu i używek oraz integracja młodzieży gimnazjalnej.
Organizatorem imprezy była Młodzieżowa Akademia Życia działająca w naszej szkole. Każdą szkołę reprezentowali uczniowie klas gimnazjalnych: 3 dziewczyny i 3 chłopaków oraz rezerwa, w sumie 10 uczniów. Dla zwycięzców i uczestników czekały puchary i dyplomy.
Oto wyniki:
I miejsce - Garnek
II miejsce - Zawada
III miejsce - Skrzydlów
IV miejsce - Konary
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Politański uczeń naszej szkoły .
Najlepszą zawodniczką Agnieszka Kosmala reprezentująca szkołę w Zawadzie.
Graliśmy w składzie podstawowym: Paweł Fedorczyk, Kacper Politański, Weronika Wójcik, Marysia Pikul, Michał Cieślak i Milena Baran.
Rezerwowi: Alan Mokrzycki, Anita Topolska, Dawid Franas, Jan Pełczyk.
Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze, nie oddając ani jednego seta. Rywale nie mieli szans, aby oprzeć się fantastycznej grze naszego zespołu.
Gratulujemy i do zobaczenia za rok.

tur.jpg