DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

27 listopada 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole niezwykłe święto – Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, żółte i brązowe. A każdy był piękny i wyjątkowy. W obchodach Dnia Pluszowego Misia wzięli udział uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz klas I – III.
Uroczystość przygotowała Sławomira Mikulska – Jaśkiewicz z pomocą Anny Pakuły, Luizy Juszczyk oraz Stanisławy Pruszek, Izabeli Małek oraz Anny Gosek – Szumlas. Zabawę poprowadziły starsze uczennice z IIg: Karolina Kosmala, Justyna Kępka oraz Luiza Gągała. Uczniowie poznali historię święta, wspólnie recytowali wiersze o misiach oraz śpiewali piosenki. Bawili się także przy melodiach: „Jadą, jadą misie”, „Misio Ptyś”, „Dwa misie”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji - zabawy dydaktyczne: ”Smutny i wesoły miś”, „Czego brakuje misiowi”, miś w filmach i bajkach, zagadki muzyczne oraz układane puzzli. Zabawy z misiami poprowadziła Stanisława Pruszek.
Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Katarzyna Jurkowska rozdała każdej klasie dyplomy uczestnictwa.

mis.jpg