DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 13 października 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Dnia Patrona. Uroczystość przygotowali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: pani Ilona Raźniak, pani Luiza Juszczyk, pan Paweł Szumlas oraz Pani Joanna Wójcik i pani Dorota Kozłowaska.
Uczniowie zaprezentowali program artystyczny poświęcony patronowi naszej szkoły Bolesławowi Prusowi. Przybliżyli jego sylwetkę i utwory.
Następnie poprzez wiersze i piosenki podziękowali nauczycielom za trud włożony w wychowanie i wykształcenie oraz złożyli życzenia wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły. .
Do życzeń przyłączyły się również Sekretarz Gminy Kłomnice pani Barbara Mizera oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Joanna Pełczyk. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzyły dużo zdrowia, spokoju i wszelkiej satysfakcji z wykonywanej pracy.

dn3.jpg