STYPENDIA WÓJTA GMINY KŁOMNICE

Dnia 29 września 2017 rok w naszej szkole odbyła się gminna uroczystość oświatowa wręczenia Stypendiów Wójta Gminy Kłomnice.
Otrzymali je najzdolniejsi uczniowie z terenu naszej gminy.
Już po raz trzeci Wójt Gminy Kłomnice przyznał stypendia za rok szkolny 2016/2017. Otrzymało je 35 uczniów i uczennic .
Stypendia otrzymują uczniowie, którzy mają wybitne osiągnięcia w dziedzinie oświaty, kultury i sportu. Na uroczystość przybyli: Wójt Gminy Pan Piotr Juszczyk, Zastępca Wójta Pan Adam Śliwakowski, Radni Gminy Kłomnice: Pani Wiesława Jędras, Pan Sławomir Jurczyk i Pan Marek Szymczak, dyrektor Szkoły Podstawowej w Zawadzie Pan Marian Szyszka, dyrektor Szkoły Podstawowej w Skrzydlowie Pani Olga Gonera oraz liczni rodzice nagrodzonych uczniów. Uroczystość uświetniły występy uczniów i absolwentów, którzy zaprezentowali umiejętności wokalne na bardzo wysokim poziomie.
Stypendia Wójta Gminy za rok szkolny 2016/2017 z naszej szkoły otrzymali :

Baran Milena kl. II gimnazjum
Bartnik Tomasz kl.V
Cudak Zuzanna kl.V
Dróżdżyńska Julia kl.VII
Gągała Luiza kl. II gimnazjum
Kołodziejczyk Krystian kl.V
Wójcik Mateusz kl.VII

Serdecznie gratulujemy wszystkim Stypendystom i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.

stypendia.jpg