SzkOła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Garnku


Zakończenie roku szkolnego 2016/17

Tyle wspólnych dróg, razem przebyliśmy.
Tyle pięknych chwil, utkwiło nam w pamięci.

W dniu 23 czerwca 2017r. odbyło się w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Garnku uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17, na którym pożegnano klasę III Gimnazjum. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Zastępca Wójta Gminy Kłomnice pan Adam Śliwakowski, Ksiądz Dariusz Tuczapski, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Joanna Pełczyk, rodzice uczniów, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkoły w ręce reprezentantów klasy drugiej. Potem uczniowie klasy III gimnazjum zgodnie z tradycją szkoły złożyli ślubowanie, w którym przyrzekali godnie reprezentować imię szkoły, pracować nad kształtowaniem swojego charakteru oraz odważnie stawać w obronie najważniejszych wartości. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Anida Chybalska, która skierowała do absolwentów kilka ciepłych słów. Podziękowała uczniom za współpracę, aktywność, pracę na rzecz szkoły, uczestnictwo w wielu przedsięwzięciach, akcjach, akademiach i uroczystościach szkolnych. Dwóch uczniów klasy III Gimnazjum zostało nagrodzonych specjalnymi nagrodami za aktywność i pracę na rzecz szkoły. Byli to Artur Matuszczyk i Filip Politański. Podziękowano również za współpracę rodzicom, którzy pracowali w Radzie Rodziców, wspierali szkołę swoją pracą i zaangażowaniem w organizację wielu dochodowych imprez.
Sześcioro uczniów otrzymało świadectwa ukończenia Gimnazjum w Garnku z wyróżnieniem: Zuzanna Kosmala, Julia Lechnata, Weronika Rodziewicz, Paulina Dróżdż, Julia Zakrzewska oraz Dominika Stacherczak. Rodzice trzech pierwszych uczennic otrzymali listy gratulacyjne.
Klasa III pod kierownictwem wychowawczyni, pani Ilony Raźniak, przygotowała bardzo ciekawą, pełną przemyśleń i zadumy część artystyczną, którą pożegnała szkołę. Wielu uczniów i nauczycieli nie było w stanie powstrzymać łez słysząc ciepłe słowa podziękowań i przesłania na przyszłość tych młodych ludzi. Klasa II pożegnała klasę III i wręczyli swoim starszym kolegom upominki pożegnalne.
Życzymy absolwentom Gimnazjum w Garnku, jak również pozostałym uczniom, aby nigdy nie przestali się rozwijać i zawsze dążyli do doskonałości.

IMG_6740.jpg

Wróć

Copyright © 2010 - A.W.
zalecana przeglądarka - Internet Explorer v. 7.0
kopiowanie i nieautoryzowane wykorzystywanie materiałów umieszczonych w serwisie - zabronione