DZIEŃ KOBIET

8 marca 2017r. jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji odbyła się akademia, przedstawiająca sposoby obdarowywania Kobiet w różnych epokach. W przedstawieniu wystąpili uczniowie klasy IV. Akademię i dekoracje przygotowały p. L. Juszczyk i p. A. Dróżdż.
W tym dniu również Szkolne Koło Wolontariatu, Samorząd Uczniowski i uczniowie Zespołu Szkół im. B. Prusa w Garnku zorganizowali kiermasz z łakociami, włączając się w ten sposób do akcji "Dzielmy się radością pomagania" organizowanej przez GOK w Kłomnicach . Naszym celem była pomoc dla chorego Dawida. Wszystkie klasy z pełnym zaangażowaniem włączyły się do tej akcji - niektórzy przynieśli owoce, inni upiekli ciasto, jeszcze inni przygotowali desery, sałatki i kanapki. Chcieliśmy w ten sposób okazać wsparcie i pokazać, że Dawid nie jest sam. Podczas kiermaszu zebraliśmy 700 zł., które przekazaliśmy w czasie jarmarku gminnego w GOK w Kłomnicach w dniu 11.03.2017r.
Serdecznie dziękujemy uczniom oraz ich rodzicom za wspaniałą pracę i chęć niesienia pomocy.