WYNIKI KONKURSU NA KARTKĘ WALENTYNKOWĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

W dniu 24.O2.2017r. w Zespole Szkół im. B. Prusa w Garnku nastąpiło rozstrzygnięcie IV Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Walentynkową w Języku Angielskim.
Konkurs adresowany był dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. Polegał on na wykonaniu dowolną techniką kartki walentynkowej z życzeniami w języku angielskim. Na konkurs nadeszły w sumie 43 prace ze szkół: w Kłomnicach, Witkowicach, Konarach, Skrzydlowie , Lgocie Małej i Garnku. Dzięki hojności sponsorów mogliśmy nagrodzić i wyróżnić wiele prac.
Serdecznie dziękujemy wydawnictwu Oxford oraz dyrekcji kina Cinema City w Galerii Jurajskiej w Częstochowie za wsparcie naszego konkursu.
Prace wszystkich uczestników konkursu były bardzo pomysłowe i wykonane różnorodnymi technikami. Jedna praca była szczególnie oryginalna – była to kartka walentynkowa jako pizza w kształcie serca.
Jury w składzie: Magdalena Kos-Jafra i Anna Pakuła nagrodziło i wyróżniło następujące prace:

I miejsce:
- Julia Szymocha kl. V - SP Konary

II miejsce:
- Hanna Wołek kl. IV - SP Kłomnice
- Weronika Kluska kl. VI - SP Lgota Mała

III miejsce:
- Tatiana Mielczarek kl. VI - SP Garnek
- Wiktoria Hamerla kl. VI - SP Garnek

Wyróżnienia:
- Patrycja Stępień kl. IV - SP Kłomnice
- Jan Fabrykowski Kl. V - SP Skrzydlów
- Paulina Franas kl. VI SP Konary
- Paulina Dróżdż kl. V SP Konary
- Marcin Szewczyk kl. VI - SP Garnek
- Julia Grzywna kl. VI - SP Garnek
- Patryk Dymczyk kl. V SP Garnek
- Kacper Sojda kl. IV SP Garnek

Serdecznie dziękujemy opiekunom paniom: Ewie Kuchcińskiej , Joannie Sulidze, Annie Wawrzkiewicz, Agacie Gonerze oraz Sylwii Hadaś za przygotowanie uczniów do konkursu.

Dziękujemy i zapraszamy za rok.
Organizatorzy: Izabela Canghelaris i Renata Chrostowska