DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W piątek 3 lutego 2017 r. w murach naszej szkoły gościliśmy Babcie i Dziadków naszych najmłodszych uczniów i przedszkolaków. Zaproszeni goście licznie przybyli na uroczystość zorganizowaną przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z okazji Święta Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały okolicznościowe skecze, scenki, wiersze, piosenki, a pierwszaki i drugoklasiści wystąpili w przedstawieniu pt. "Kopciuszek". Po części artystycznej odbyły się spotkania w klasach, wspólny poczęstunek, wnuczki i wnuki złożyli najlepsze życzenia swoim Babciom i Dziadkom oraz wręczyli samodzielnie wykonane upominki.