Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Mój patron"

Tatiana Mielczarek - uczennica klasy V zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Mój patron". Na konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową numer 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie, którego celami było: popularyzowanie sylwetek patronów Szkół Podstawowych w Polsce, poszerzanie wiedzy młodzieży o wybitnych osobistościach historycznych oraz tworzenie młodzieży okazji do wykazania się uzdolnieniami i kreatywnością, nadesłano ponad 200 prezentacji multimedialnych. Tatiana w swojej pracy przedstawiła sylwetkę patrona Zespołu Szkół w Garnku - Bolesława Prusa, pokazała wzorce postępowania, których dostarcza społeczności szkolnej postać patrona, a także zaprezentowała zwyczaje i wydarzenia związane z Bolesławem Prusem w naszej szkole. Jej pracę mogli obejrzeć wszyscy uczestnicy uroczystego podsumowania konkursu, które odbyło się 3 czerwca 2016r. w Szkole Podstawowej numer 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie.