Sukcesy w konkursach literackich

Dawid Witczak, uczeń III klasy Gimnazjum w Garnku, zajął trzecie miejsce w Powiatowym konkursie literacko – multimedialnym „ Ideały i wzorce osobowe w twórczości Henryka Sienkiewicza” pod patronatem Starosty Powiatu Częstochowskiego. Konkurs odbył się w ZS w Rzerzęczycach.
Weronika Rodziewicz, uczennica II klasy Gimnazjum w Garnku, zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Tragedii „Romeo i Julia” Williama Szekspira. Konkurs miał miejsce w ZS w Kłomnicach.
Wybór lektur do tegorocznych konkursów nie był przypadkowy, bowiem w tym roku przypada 170. rocznica urodzin i 100. rocznica śmierci Henryka Sienkiewicz oraz 400. rocznica śmierci Williama Szekspira.
Nagrodzonym uczniom gratulujemy!!!