MY FIRST ENGLISH EXAM

MY FIRST ENGLISH EXAM W dniu 17 marca 2016r. w Zespole Szkół im. B. Prusa w Garnku odbył się po raz drugi Gminny Konkurs z Języka Angielskiego MY FIRST ENGLISH EXAM. Został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego Zespołu Szkół w Garnku: Izabelę Canghelaris oraz Renatę Chrostowską. W konkursie wzięło udział 15 uczestników z 7 szkół z terenu Gminy Kłomnice. Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu to: Anna Wawrzkiewicz (Skrzydlów), Joanna Jędrasiak (Rzerzęczyce), Ewa Kuchcińska (Konary), Joanna Suliga i Aneta Prokop (Kłomnice), Sylwia Hadaś (Witkowice) oraz Arkadiusz Sitek (Zawada) Główny cel konkursu to promowanie nauki języka angielskiego, który odgrywa wiodącą rolę w porozumiewaniu się ludzi na całym świecie. Dlatego ważne jest, aby zachęcać uczniów do doskonalenia znajomości tego języka.
Pragniemy serdecznie podziękować sponsorom konkursu:
- Pani dyrektor Zespołu Szkół w Garnku Anidzie Chybalskiej,
- Radzie Rodziców Zespołu Szkół im. B. Prusa w Garnku
- Wydawnictwu: Oxford University Press
- Dyrekcji Cinema City Galeria Jurajska w Częstochowie

Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu wzorowanego na sprawdzianie z języka angielskiego po kl. VI. Wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom. Laureaci konkursu i wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy. Są to następujący uczestnicy konkursu:

I miejsce: Lena Anklewicz (Zespół Szkół w Rzerzęczycach)
Dorota Wyszka (Zespół Szkół w Rzerzęczycach)
II miejsce: Mateusz Piasecki (Zespół Szkół w Garnku)
III miejsce: Jakub Szymczak (Zespół Szkół w Skrzydlowie)
Wyróżnienie: Milena Baran (Zespół Szkół w Garnku)
Wyróżnienie: Przemysław Juszczyk (Zespół Szkół w Kłomnicach)
Wyróżnienie – Julita Mróz (Zespół Szkół w Kłomnicach)

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i ich opiekunom. Dziękujemy za przybycie i udział w konkursie. Życzymy wielu sukcesów na przyszłość i zapraszamy do nas za rok.

Izabela Canghelaris, Renata Chrostowska

EXAM.jpg