Kochana Babciu! Kochany Dziadku!
Życzę Wam szczęścia i dostatku.

Takie słowa, w dniu 22 stycznia 2016 r., skierowali najmłodsi uczniowie do swoich Babć i Dziadków, przybyłych do Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Garnku na uroczystość szkolną z okazji ich święta. W podzięce za okazywaną miłość, trud, opiekę i poświęcenie dzieci przygotowały dla zaproszonych gości przedstawienie pt. „Wróżki” oparte na motywach baśni Ch. Perraulta oraz okolicznościowe wiersze i piosenki. Uczniowie klasy I szkoły podstawowej po mistrzowsku odegrali role czterech wróżek, macochy, córki, Marysi i innych postaci, przekazując zebranym, że dobroć zawsze się opłaca i zostaje wynagrodzona. Własnoręcznie namalowane przez dzieci portrety oraz wykonane upominki i słodki poczęstunek były dopełnieniem wspaniałej i wzruszającej uroczystości.

dd.JPG