WELCOME TO ARGENTINA

W dniu 9 listopada w Zespole Szkół w Garnku mieliśmy okazję spotkać się z dwojgiem podróżników z Argentyny.
Uczniowie gimnazjum mieli okazje posłuchać wykładu na temat najważniejszych rzeczy związanych z Argentyną oraz Ameryką Południową. Nasi goście: Mara Castro i Nahuel Atanasoff opowiadali o swoim kraju, jak również o swojej zeszłorocznej podróży do Peru i Boliwii.
Uczniowie mieli okazje zobaczyć fotorelację z tej wycieczki trwającej 3 miesiące. Nasi goście opowiadali również o swojej podróży po Europie i po Polsce. Ponadto uczniowie mieli okazje wziąć udział w lekcji języka hiszpańskiego, gdzie mogli poznać podstawowe zwroty w tym języku. Uczniowie mieli okazje również zadawać pytania naszym gościom. Spotkane odbyło się dzięki Paulinie Kordas, której bardzo serdecznie dziękujemy za tę możliwość. Liczymy na więcej takich spotkań.

arg.jpg