Stypendyści ZS im. B. Prusa w Garnku

Stypendium Wójta Gminy Kłomnice za rok 2014/2015 otrzymali uczniowie: Natalia Szyda, Aleksander Pirecki, Aleksandra Tarnowska, Ewelina Zatoń, Milena Baran, Mateusz Piasecki, Karolina Kosmala i Mateusz Wójcik.
Stypendium jest formą wsparcia rozwoju uczniów, którzy codzienną postawą oraz poprzez swoją pracę
i zaangażowanie osiągają sukcesy w dziedzinie oświaty, kultury i sportu, a także reprezentują Gminę Kłomnice poza jej granicami.
Uczniowie Ci nie tylko uzyskali wysokie wyniki w nauce, ale również rozwinęli swoja pasję i talent osiągając duże sukcesy w konkursach, olimpiadach i zawodach na poziomie wojewódzkim
i ogólnopolskim.
Serdecznie gratulujemy Stypendystom, jak również nauczycielom i rodzicom, dzięki wsparciu których nasi uczniowie osiągnęli sukcesy.

szkoła.jpg