UCZEŃ TO BRZMI DUMNIE

Pod takim hasłem w czwartek 15 października odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów. Do grona uczniów Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Garnku przyjęliśmy 24 dzieci - 13 dziewczynek i 11 chłopców. Są to uczniowie z rocznika 2008 i 2009. Do pierwszej klasy uczęszcza 15 sześciolatków i 9 siedmiolatków. Najmłodszym życzymy, by nauka szła jak z płatka, żeby było tyle piątek ile pszczół na polnych kwiatkach. Długopisy, wieczne pióra niechaj piszą mądrze, ładnie, i niech skrzypią tak jak żuraw, kiedy błąd się gdzieś zakradnie. Promień słońca niech ukradkiem wejdzie w każdy szkolny zeszyt, bo w tej szkole, moi mili, każda lekcja Was ucieszy.

sp1.jpg