DZIEŃ PAPIESKI

8 października 2015r w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona Papieżowi Janowi Pawłowi II. Uczniowie naszej szkoły pod przewodnictwem p. Anny Gosek - Szumlas i p. Pawła Szumlasa przedstawili montaż słowno - muzyczny, który został wzbogacony prezentacją multimedialną ukazującą zdjęcia z życia Karola Wojtyły.
W swoim przedstawieniu uczniowie przybliżyli postać Ojca Świętego, który całym swoim życiem dążył do świętości. Podniosły nastrój wzmagała jak zawsze oprawa muzyczna.
W niedziele 10 października 2015r. podczas Mszy Świętej uczniowie naszej szkoły zaprezentowali inscenizację słowno - muzyczną przybliżającą postać Ojca Świętego.