WYCIECZKA ROWEROWA

Klasa III na wycieczce rowerowej W dniu 19 czerwca uczniowie z klasy III, pod opieką wychowawczyni i rodziców, byli na wycieczce rowerowej w "Leśnej Krainie" w Karczewicach. Zaopatrzeni w kaski rowerowe i kamizelki odblaskowe bezpiecznie pokonali wyznaczoną trasę. Po przyjeździe na miejsce dzieci zostały powitane przez mamy, które przygotowały dla nich kiełbaski z grilla. Nad stawem w Karczewicach uczniowie podziwiali roślinność wodną - lilie i tataraki, a w minizoo - kucyka, osiołka, kozy i owce. Po spacerze wokół ośrodka turystycznegou czniowie kosztowali pysznego tortu, który upiekła jedna z mam na pożegnanie nauki w klasach I - III. Trzecioklasistom życzymy powodzenia i wielu sukcesów w starszych klasach.

ROWERY.jpg