BEZPIECZNA DROGA DZIECKA DO SZKOŁY

W dniu 29.05.2015r. gościliśmy w naszej szkole dyrektora Śląskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pana Stanisława Gmitruka, który odwiedził naszą szkołę wraz z przedstawicielem Policji. Nasi goście obdarowali wszystkich uczniów naszej placówki kamizelkami odblaskowymi i odblaskami do tornistrów. Wręczenie kamizelek zostało poprzedzone krótką prelekcją i rozmową z uczniami na temat bezpieczeństwa na drodze. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i spotkanie oraz wyposażenie uczniów w niezbędne w dzisiejszych czasach kamizelki odblaskowe, które zwiększą bezpieczeństwo naszych podopiecznych w drodze do i ze szkoły.

DROGA.jpg