KOCHAM CIĘ MAMO

Pod takim hasłem odbyła się w naszej szkole w dniu 26 maja 2015 r. uroczystość szkolna z okazji Dnia Matki. Najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego i klas I - III wystąpili na sali gimnastycznej dla swoich Mam. Przedszkolaki poprzez wiersze i piosenki wyraziły swoją miłość i wdzięczność, klasy Ia i Ib w humorystycznym występie przypomniały, jak się poznali mama z tatą. Wcielili się w role artystów sprzed lat. Uczniowie klasy II i III odtańczyli "Trojaka" oraz zaprezentowali kilka układów choreograficznych, które opanowali na zajęciach podczas tegorocznej nauki. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali gromkie "Sto lat" i wręczyli zaproszonym gościom przygotowane prezenty. Następnie w klasach odbył się wspólny poczęstunek.