Internetowy Teatr TVP

Zespół Szkół im. B. Prusa w Garnku po raz drugi uczestniczy w projekcie "Internetowy teatr TVP dla szkół". W ramach przedsięwzięcia uczniowie oglądają spektakle teatralne transmitowane na żywo z desek teatrów z całej Polski. W ostatnim czasie dzieci obejrzały sztukę "Tygrys Pietrek" z Teatru Groteska w Krakowie oraz "Calineczka – Reaktywacja” z Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie.
3 czerwca, natomiast, transmitowana będzie sztuka "Pręcik" z Teatru Baj Pomorski w Toruniu.
"Internetowy teatr TVP dla szkół" to bardzo ciekawy projekt, który umożliwia dzieciom i młodzieży korzystać z oferty kulturalnej za pomocą nowoczesnej technologii.