Spotkanie z pisarzem Waldemarem Cichoniem

28 kwietnia w Zespole Szkół im. B. Prusa w Garnku odbyło się spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem , pisarzem, autorem książek dla dzieci o niesfornym, a zarazem sympatycznym kotku Cukierku. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas I- IV oraz dzieci z oddziału przedszkolnego, ponieważ seria o przygodach Cukierka skierowana jest do tej kategorii wiekowej czytelników.
Pan Waldemar Cichoń opowiedział dzieciom, co zainspirowało go do pisania książek. Przeczytał fragmenty opowiadań pochodzących z książek: "Cukierku, ty łobuzie!", "Nie martw się, Cukierku!", "Popraw się, Cukierku!", "Jak się masz, Cukierku?", "Gdzie jesteś, Cukierku?", a także zaprezentował ciekawe ilustracje. Następnie odpowiadał na liczne pytania zadawane przez dzieci.
Na zakończenie spotkania wypisywał czytelnikom indywidualne dedykacje do książek swojego autorstwa.