III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną w Języku Angielskim

W dniu 21.O4.2015r. w Zespole Szkół im. B. Prusa w Garnku nastąpiło rozstrzygnięcie III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną w Języku Angielskim. Konkurs adresowany był dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. Polegał on na wykonaniu dowolna techniką kartki wielkanocnej z życzeniami w języku angielskim. Na konkurs nadeszło w sumie 47 prac ze szkół: w Kłomnicach, Rzerzęczycach, Konarach, Skrzydlowie , Zawadzie i Garnku. Dzięki hojności sponsorów mogliśmy nagrodzić i wyróżnić wiele prac.
Serdecznie dziękujemy panu Sylwestrowi Strojcowi właścicielowi Firmy Transportowo-Usługowej "Transym" w Garnku, wydawnictwu Macmillan oraz dyrekcji kina Cinema City w Galerii Jurajskiej w Częstochowie za wsparcie naszego konkursu.
Prace wszystkich uczestników konkursu były bardzo pomysłowe i wykonane różnorodnymi technikami.
Jury w składzie: Luiza Juszczyk, Izabela Małek, Magdalena Kos-Jafra i Adriana Fresel nagrodziło i wyróżniło następujące prace:

I miejsce:
- Wiktoria Piras - SP Konary
- Dorota Wyszka - SP Rzerzęczyce

II miejsce: - Dawid Skalik - SP Konary
- Tatiana Mielczarek - SP Garnek
- Oliwia Musiał - SP Garnek

III miejsce: - Patrycja Brondel - SP Konary
- Patrycja Wróblewska - SP Konary
- Emilia Fidler - SP Kłomnice
- Wiktoria Hamerla - SP Garnek
Wyróżnienia:
- Martyna Tylec - SP Kłomnice
- Julia Tyras – SP Kłomnice
- Anna Pantak - SP Zawada
- Emilia Czesny - SP Rzerzęczyce
- Małgorzata Franc - SP Skrzydlów
- Weronika Kosmala - SP Garnek
- Milena Baran - SP Garnek

Serdecznie dziękujemy opiekunom paniom: Ewie Kuchcińskiej , Joannie Romianowskiej, Joannie Sulidze, Anecie Prokop, Małgorzacie Gojevič oraz Annie Pawłowskiej za przygotowanie uczniów do kunkursu.

Zapraszamy za rok.
Organizatorzy: Izabela Canghelaris i Renata Chrostowska