Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 19 marca 2015r. w Zespole Szkół im. B. Prusa odbyły się szkolne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.
W konkursie wzięło udział 6 uczniów ze Szkoły Podstawowej. Całość konkursu nadzorowała szkolna komisja w składzie: Izabela Canghelaris, Dawid Witczak i Jakub Bednarczyk. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu jednokrotnego wyboru. W szkolnych eliminacjach dyplomy otrzymali:

1. Weronika Małek, kl. VI
2. Mateusz Wójcik, kl. IV
3. Michał Cieślak, kl. VI

Naszą szkołę w eliminacjach gminnych będzie reprezentowało dwóch uczestników: Weronika Małek i Mateusz Wójcik. Eliminacje te odbędą się 15 kwietnia 2015r. w Zespole Szkół im. K. Makuszyńskiego w Skrzydlowie.

Serdecznie podziękowania dla uczniów klasy II gimnazjum: Dawidowi Witczakowi i Jakubowi Bednarczykowi za profesjonalne przygotowanie konkursu pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

ot.jpg