SzkOła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Garnku


DZIEŃ KOBIET

W dniu 11 marca 2015r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet połączona z wyborem SUPER DZIEWCZYNY.
Podczas akademii wszystkie Panie miały okazje wysłuchać piosenek i wierszy im dedykowanych. Pierwszy raz na scenie zadebiutował uczeń klasy IV – Kacper Piasecki, w utworze „Będziesz moja Damą”. Wszystkie panie otrzymały drobne upominki w postaci ręcznie robionych mydełek. Po cześć artystycznej dziewczęta z klas IV-VI i I-III gimnazjum zmagały się o tytuł SUPER DZIEWCZYNY. Wykonywały różne zadania tj. golenie, wiązanie krawata, wyścig na hulajnodze. Wszystkie dziewczęta poradziły sobie świetnie. Tytuł otrzymała ze Szkoły Podstawowej: Patrycja Boral z kl. VI, z gimnazjum Klaudia Siemińska z klasy III. Po raz pierwszy w roli jurorów wystąpili uczniowie klas najmłodszych I-III.
Dziękujemy panu Pawłowi Szumlasowi za przygotowanie części artystycznej, pani Halinie Wiekierze za występ taneczny uczennic kl. V oraz młodzieży pracującej w Samorządzie Uczniowskim za pomysły, przygotowanie i poprowadzenie całej uroczystości.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

dk.jpg

Wróć

Copyright © 2010 - A.W.
zalecana przeglądarka - Internet Explorer v. 7.0
kopiowanie i nieautoryzowane wykorzystywanie materiałów umieszczonych w serwisie - zabronione