Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2014/15

Miło nam poinformować, że do III etapu wojewódzkich konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się uczniowie kl. III Gimnazjum w Garnku:
- Natalia Szyda z języka polskiego ( pod kierunkiem p. Doroty Kozłowskiej), - Aleksander Pirecki z historii ( pod kierunkiem p. Luizy Juszczyk).
Uczniowie ci będą walczyć o tytuł laureata.Przypominamy, że za tytuł finalisty w wojewódzkim konkursie przedmiotowym uczeń uzyskuje 10 punktów podczas rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!
Pragniemy dodać, że w II etapie wojewódzkich konkursów przedmiotowych brały również udział: Aleksandra Tarnowska z matematyki i geografii ( opiekun p. Ilona Raźniak i p. Ewa Wrońska) oraz Aleksandra Wójcik z języka angielskiego ( opiekun p. Izabela Canghelaris).