SzkOła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Garnku


Święto Niepodległości

7 listopada odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Święta Niepodległości. W tym roku obchodzimy 96 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Na początek uczniowie klas IV, V zaprezentowali program artystyczny, w którym przybliżyli walkę Polaków o odzyskanie wolności.
Następnie wszyscy przyłączyli się do radosnego świętowania Dnia Niepodległości. Zaśpiewali piosenkę "Kocham Cię Polsko", wzięli udziału w teleturnieju piosenki patriotycznej "Jaka to melodia?" oraz w quizie historycznym i o hymnie państwowym. Prawidłowe odpowiedzi nagradzane były słodkimi upominkami. Wszyscy doskonale się bawili. Była to taka nietypowa lekcja historii. Wyrazem patriotyzmu były biało-czerwone kotyliony. Na koniec uczniowie klas II i III SP zatańczyli Trojaka. Uroczystość przygotowały: Renata Chrostowska i Agnieszka Miarzyńska.
historycznym i o hymnie państwowym. Prawidłowe odpowiedzi nagradzane były słodkimi upominkami. Wszyscy doskonale się bawili. Była to taka nietypowa lekcja historii. Wyrazem patriotyzmu były biało-czerwone kotyliony. Na koniec uczniowie klas II i III SP zatańczyli Trojaka. Uroczystość przygotowały: Renata Chrostowska i Agnieszka Miarzyńska.

sn.jpg

Wróć

Copyright © 2010 - A.W.
zalecana przeglądarka - Internet Explorer v. 7.0
kopiowanie i nieautoryzowane wykorzystywanie materiałów umieszczonych w serwisie - zabronione