Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych

6 czerwca 2014r. uczennice Zespołu Szkół w Garnku: Ola Tarnowska, Sandra Wiewióra, Natalia Szyda, Klaudia Siemińska i Weronika Pruszek pod opieką pani Joanny Wójcik uczestniczyły w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych, która odbyła się w Zamku Królewkim w Warszawie. Gimnazjalistki zaprezentowały projekt pt. "Bajkowe poranki", realizowany w roku szkolnym 2013/2014 w ramach programu CEO "Poczytaj mi, przyjacielu" i pokazały "jak kreatywnie zachęcić przedszkolaków do słuchania bajek?" oraz "dlaczego czytanie jest ważne?". Stoisko Zespołu Szkół w Garnku było atrakcyjne dla zwiedzających, zwłaszcza ekspertów, którzy zwracali uwagę na plakaty, film z akcji "Cały Garnek czyta dzieciom" oraz słuchali wypowiedzi uczennic. Podczas OPPM dziewczyny promowały Gminę Kłomnice oraz miejscowość Garnek.

obraz.jpg