Cały Garnek czyta dzieciom

2 i 3 czerwca br. w naszej szkole została przeprowadzona akcja "Cały Garnek czyta dzieciom". Dzieciom z oddziału przedszkolnego oraz uczniom klas I-III szkoły podstawowej czytali: dyrektor ZS w Garnku - p. Anida Chybalska, sołtys wsi Garnek - p. Wiesława Jędras, bibliotekarka GBP w Kłomnicach - filii Garnek - p. Małgorzata Smolarczyk, radny Gminy Kłomnice - p. Janusz Ciastek, prezes Stowarzyszenia "Razem dla Garnka" - p. Magdalena Ciastek, pielęgniarka z Przychodni Lekarskiej w Garnku - p. Małgorzata Oleśkiewicz, strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej Karczewice - Garnek - p. Maciej Szyda oraz starszy posterunkowy z Komisariatu Policji w Kłomnicach - p. Beata Załęska. Dzieci wysłuchały następujących utworów: "Jak Wojtek został strażakiem", "Tańcowała igła z nitką", "Okulary", "Kto ty jesteś?", "Zoo", "Samochwała", "Słoń Trąbalski", "O rycerzu Krzykalskim".

biblioteka.jpg