Kiermasz wielkanocny

W piątek - 11 kwietnia 2014 r. odbył się szkolny kiermasz ręcznie wykonanych ozdób
i upominków wielkanocnych
zorganizowany przez uczniów klasy pierwszej i drugiej pod opieką pań
I. Małek i S. Pruszek.
Najmłodsi uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowali kolorowe stoisko. Wszyscy kupujący i obserwatorzy poczuli świąteczną atmosferę patrząc na wiosenne stroiki z zielonym owsem, przeróżne baranki z masy solnej i z papieru, kurczaczki i jajka z filcu, jajka zdobione techniką decoupage’u i zabawne zajączki z folii piankowej. Pomysł cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i pracowników szkoły.
Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup materiałów i narzędzi do prac plastyczno – technicznych oraz na bieżące potrzeby uczniów obu klas.
Uczniowie klas młodszych wraz z wychowawcami życzą wszystkim Wesołych Świąt!