Dzień Samorządności

21 marca 2014 roku w naszej szkole odbył się Dzień Samorządności. Dzień rozpoczął się od przekazania przez panią dyrektor Anidę Chybalską klucza do szkoły przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego - Bartłomiejowi Boralowi. Uczniowie naszej szkoły w minionym tygodniu oddali głosy na nauczycieli w sześciu kategoriach,którym wręczono statuetki. Najostrzejszym Nauczycielem została pani Katarzyna Fabrykowska, Najlepszym Nauczycielem, Wychowawcą i Najbardziej Sprawiedliwym została pani Agnieszka Dróżdż. Najlepsze Poczucie Humoru ma pan Roman Kordas, a Najlepszym Przyjacielem jest pani Luiza Juszczyk.
W dalszej części dnia uczniowie uczestniczyli w wiosennych konkurencjach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski.

ds.JPG