Innowacja w nauczaniu Insta.Ling

W II semestrze uczniowie naszej szkoły przystąpili do bezpłatnego Programu Insta.Ling dla Szkół
Insta.Ling to strona WWW do skutecznej nauki słówek. W naszej szkole Insta.Ling wspiera naukę języka angielskiego i niemieckiego. Program ten daje nauczycielowi, uczniom i rodzicom bezpłatny dostęp do Insta.Ling w ramach programu szkolnego. Dodatkowo nauczyciel dostaje bieżące wsparcie we wdrożeniu i używaniu systemu od zespołu Insta.Ling.
Insta.Ling jest
systemem do nauki nowych słówek
systemem do utrwalania słówek
systemem do kontroli systematyczności pracy ucznia
systemem do śledzenia postępów ucznia
Jak do tej pory program ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy chętniej uczą się z wykorzystaniem Internetu niż tradycyjnymi metodami.
Program w szkole wdrażają: Izabela Canghelaris i Renata Chrostowska. Nauczycielki kontrolują postępy uczniów, przydzielają co tydzień nowe partie słówek do nauczenia. Wysiłek i zaangażownie uczniów jest nagradzany ocenami.

ins.jpg