DZIEŃ CZEKOLADY

4 marca 2014r.- ostatni dzień karnawału, był w naszej szkole bardzo słodki i pachnący. Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami (paniami S. Mikulską-Jaśkiewicz, A. Miarzyńską i L. Juszczyk ) zorganizowały kiermasz z wyrobami czekoladowymi. Były one własnoręcznie wykonane przez uczniów. Ciasto czekoladowe, drobne ciasteczka, muf finki, babeczki, blok czekoladowy to główne atrakcje stoiska. Zwieńczeniem całości były kawałki świeżych owoców zanurzone w czekoladowym fondue, którego zapach przenikał do klas i łagodził szkolną atmosferę. Czekoladowy kram cieszył się dużym zainteresowaniem i był miłym urozmaiceniem szkolnej codzienności. Można było także wypić czekoladę na gorąco z bitą śmietanką.