WARSZTATY W SZKOLE W DOBRYSZYCACH

W dniu 21 lutego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. S Reymonta w Dobryszycach. Uczniowie brali udział w dwóch rodzajach zajęć: - „Stół pięknie nakryty” – gastronomia ma zawsze przyszłość. Podczas tych zajęć uczniowie mieli okazję nauczyć się jak składać serwetki, jak nakrywać do stołu, jak rozróżnić sztućce, talerze i kieliszki. Ponadto uczniowie sprawdzili się w kuchni, robiąc wspólnie pizze oraz racuchy. -„ Zrób to sam” – obsługa techniczna auta osobowego. Te zajęcia były poświęcone wykonywaniu podstawowych czynności obsługowych pojazdu samochodowego (zgodnie z instrukcją obsługi). Uczniowie mieli okazję jeździć ciągnikiem.

waar.jpg