KIERMASZ WALENTYNKOWY KL. I i II SP

12 lutego 2014r. uczniowie klasy pierwszej i drugiej szkoły podstawowej pod opieką wychowawczyń zorganizowali szkolny kiermasz ręcznie wykonanych kartek i upominków walentynkowych. Była to pierwsza próba podjęcia takiej działalności przez najmłodszych uczniów. Mali ekspedienci świetnie opiekowali się stoiskiem, poradzili sobie z reklamą i prezentowaniem ozdób, niestraszne okazały się też obliczenia pieniężne. Kiermasz był okazją do zastosowania w praktyce zdobytej wiedzy i umiejętności. Pomysł cieszył się dużym zainteresowaniem, więc stoisko było czynne również następnego dnia. Dzieci i opiekunowie są zadowoleni, że tak aktywnie włączyli się do szkolnych obchodów walentynkowego święta.
Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup materiałów i narzędzi, dzięki którym uczniowie będą mogli poznać nowe techniki plastyczne i rozwinąć swoje artystyczne zainteresowania.

walen.jpg