DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 17 stycznia 2014 r. odbyła się w naszej szkole zintegrowana uroczystość z okazji Dnia Babci
i Dziadka
przygotowana pod kierunkiem wychowawców przez dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I – III. Licznie przybyli goście obejrzeli w sali gimnastycznej trzy inscenizacje. Najpierw trzecioklasiści przedstawili opartą na legendzie chrześcijańskiej, refleksyjną sztukę teatralną pt. „Czwarty Mędrzec Wschodu”. Następnie najmłodsze dzieci wystąpiły w bajeczce „O babci, wilku i kolorowych czapeczkach”. Z kolei uczniowie klasy pierwszej i drugiej przygotowali humorystyczne przedstawienie „Królewna Śnieżka”. Popisy aktorskie wszystkich dzieci, barwne dekoracje oraz piękna muzyka pomogły stworzyć miłą i wzruszającą atmosferę tej szczególnej uroczystości. Po występach goście udali się do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wnuki złożyły płynące z głębi serca życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i prezenty.
Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i szczęścia w Nowym Roku oraz pociechy z wnucząt.

bab.JPG