ZABAWA CHOINKOWA

W dniu 4 stycznia 2014r. odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa dla dzieci i młodzieży. Uczniowie bawili się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej i mogli poczuć się, jak na prawdziwym balu karnawałowym. Zabawa była udana. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się w ciekawych strojach karnawałowych. Uczestniczyli w konkursach i wspólnych pląsach. Nagrody dla zwycięzców konkursów ufundowane zostały przez Radę Rodziców. Atrakcją balu była makarena wykonana przez wszystkich uczestników zabawy. Imprezę zorganizowała Rada Rodziców, która stanęła na wysokości zadania. Zadbała o odpowiednią oprawę muzyczną i przygotowała słodki poczęstunek dla każdej klasy. Rodzice aktywnie udzielali się również w przygotowanej na tę okazję kawiarence. Serdeczne podziękowania dla Rodziców za pracę i zaangażowanie.