ICH LIEBE DEUTSCH

Uczniowie z kl. III gimnazjum: Weronika Pruszek, Roksana Kulińska i Paweł Wiewióra wzięli udział w I POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

"ICH LIEBE DEUTSCH".

Konkurs ten przeznaczony był dla gimnazjalistów i zorganizowany został pod patronatem Kuratorium Oświaty. Odbył się on w dniu 15 listopada w Gimnazjum nr 17 im. h. Wagnera w Częstochowie.
W pierwszej części konkursu uczniowie rozwiązywali test leksykalno-gramatyczny, a następnie wzięli udział w quizie. Weronika, Roksana i Paweł godnie reprezentowali naszą szkołę. Dzięki udziałowi w konkursie poszerzyli swoją wiedzę z języka niemieckiego i nabrali motywacji do dalszej nauki.
Uczniów do konkursu przygotowywały: M. Zięba i R. Chrostowska.

phoca_thumb_l_deutsch 3.jpg