ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 8 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 95 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Uroczystość przygotowały p. A Miarzyńska, R Chrostowska i A. Dróżdż. Program artystyczny zaprezentowali uczniowie z klasy VI, V i IV.
W tym roku święto to było obchodzone w szczególny sposób. Wszyscy uczniowie mięli przypięte biało-czerwone kotyliony. Ponadto wszystkie klasy zaprezentowały piosenki patriotyczne. Uczniowie z klas młodszych zatańczyli w pięknych ludowych strojach Krakowiaka.
Wszyscy poczuli atmosferę tego święta i radośnie świętowali Odzyskanie Niepodległości przez Polskę.